Workshop MALOVÁNÍ NA PORCELÁN v Mamas & Tapas

zátiší_ryba-lgo

Malování na porcelán pro malé i velké :-) ve formě jednorázových workshopů, a to každou první středu v měsíci od 17 hodin v multifunkčním kreativním prostoru Mamas and Tapas na pražském Žižkově.

Vyrobte si hrneček, který bude zdobit Váš pracovní stůl anebo vyrobte dětem talířek, ze kterého jim bude chutnat úplně všechno:-) Anebo chcete udělat radost někomu ze svých blízkých dárkem skutečně od srdce / vašich rukou?

Také jste jako děti milovali svůj talířek či hrneček s obrázky? Vy i Vaše děti si mohou namalovat svůj vlastní originál! Dodáme vám nádobí, barvy, štětce, nejrůznější pomůcky i cenné rady. :) Dílko si odnesete domů, (a se svým malým pomocníkem) vypálíte v domácí troubě a voila! :)
Dospělí kreativci můžou vyzkoušet profesionální barvy, které se vypalují na 800 stupňů, a které vám nic neodpustí! Ovšem o to větší výzva to je. :)
Těšíme se na Vás 2.11. a 7.12.!
Cena: 350 Kč

Kapacita míst je omezena. Rezervace nutná. Své místo si rezervujte na info@mamasandtapas.cz

Mamas and Tapas, Chvalova 1577/12, Praha 3, Žižkov

http://www.mamasandtapas.cz/

Napsat komentář

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>